Meie missioon ja väärtused

“FF Group” eesmärgiks on pakkuda enda klientidele mitmeid võimalusi puhkuse veetmiseks, mille käigus saate tohutult rõõmu ning head tuju!

Meie kaupade ja teenuste lai valik võimaldab kergesti kombineerida täiskasvanute ja laste huvisid, mis omakorda garanteerib positiivseid emotsioone kogu perele!

Me teeme iga sündmuse erksamaks ja lõbusamaks! Meie tiim saab hakkama nii väikeste kui ka suuremate sündmustega!

Missioon

FF Groupi missiooniks on täita iga üritus emotsioonidega ja saada Kliendi jaoks asendamatuks partneriks. Me teeme Teie peod ja vaba aja veetmise erksaks ja meeldejäävaks.

Väärtused  

Rõõmu kinkimine lastele ja nende vanematele

Meie arvame, et pere on elu peamine väärtus ja sellepärast meie põhitegevus on suunatud vabaaja ürituste korraldamiseks kogu perele. FF Groupi kaupade ja teenuste sortimendis leidub alati midagi huvitavat nii vanematele kui ka lastele.

Usaldus

Me oleme kindlad, et usaldus on eduka koostöö alus. Meie jaoks usalduslikud ja sõbralikud suhted Kliendiga ja Partneritega on väga olulised.

Usaldusväärsus

FF Group täidab oma lubadusi ja kohustusi ning kannab vastutust oma tegevuste eest. Me planeerime hoolikalt oma tööd ja viime selle lõpuni, et meie Kliendid ja meie Inimesed saaksid meid usaldada.

Kliendi eest hoolitsemine

Me kuulame Teid ja reageerime vastavalt Teie soovidele. Me müüme „Rõõmu“ — teeninduse, atmosfääri ja toote kujul. Meie Klient on meie jaoks kõige olulisem! Me üritame ületada Teie ootusi — vaatame igat protsessi, eesmärki ja tegevust nii nagu seda kujutate ette just Teie. Iga meie tegevus on suunatud sellele, et Klient oleks rahul ja tuleks meie juurde tagasi.

Meie meeskond

Üks meie põhilistest väärtustest on meie meeskond. Me usaldame oma Inimesi, usume nendesse ja toetame neid. Me väärtustame meie töötajaid. Me areneme ise ja arendame ka teisi.

Partnerlus

Me tunneme huvi meie äriparnerite vastu, nende saavutuste vastu ning püüame saavutada pikaajalise partnerluse vastastiku kasuga.