Lõbus päev Jurmala veepargis

  • gimene
  • gimene_3_
  • gimene700x433
  • sauna
  • spa_komplekss_spa_complex_
  • tornado_1
2003. aasta lõpus avati Jurmalas Baltikumi suurim, uusim ja modernseim veepark. 
Līvu veepark Jūrmalas on üks Põhja-Euroopa suurimaid, kaasakiskuv seiklus- ja puhkusepaik 
nii lastele kui katäiskasvanutele.Voucheri hinna sees on:
edasi - tagasi sõit
vaba aeg Jurmalas
lõunasöök kohvikus
Livu veekeskuse külastamine 4 tunni jooksul

 

Reisid toimuvad järgmistel päevadel: 15.03.2020 ja 22.03.2020.

NB! Buss väljub ainult Tallinnast.

Registreerimine lõpeb 48 tundi enne reisi.

 

Registreerimisvorm:
Please verify that you are not a robot.


 Olen teadlik, et “Registreeru” nupu vajutamisega annan FF Group OÜ-le nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ja kasutamiseks.

FF Group küsib ainult infot, mis on vajalik Teie tellimuse täitmiseks. Me käsitleme Teie poolt antud infot konfidentsiaalsena. Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel.

Reisijal peab kogu reisi vältel olema kaasas kehtiv reisidokument ja muud vajalikud dokumendid, sealhulgas vajadusel ka viisa. Kõikide dokumentide kehtivuse ja õigsuse eest vastutab reisija.

Reisidokumendi esitamise kohustus on kõikidel riigipiiri ületavatel reisijatel. Isikuid, kellel puudub reisidokument või kes keelduvad selle esitamisest, bussi ei lubata.

FF Group OÜ ei hüvita reisijale piletit, kui reis jääb ära puudulikult vormistatud või kehtetu reisidokumendi tõttu või reisijal puudub üldse vajalik reisidokument.

Eestist lahkudes riigipiiri ületaval Eesti kodanikul peab olema reisidokument (Eesti kodaniku pass, ID-kaart, diplomaatiline pass või muu isikut tõendavate dokumentide seaduses sätestatud dokument). Eestisse saabudes riigipiiri ületaval Eesti kodanikul peab olema reisidokument, tagasipöördumistunnistus või muu dokument, millega on vastavalt Eesti seadusele lubatud ületada Eesti riigipiiri. 

  • Eesti riigipiiri ületaval välismaalasel peab olema kehtiv välisriigi reisidokument, Eesti Vabariigi poolt antud välismaalase reisidokument või tagasipöördumise luba, kui seadus või välisleping ei sätesta teisiti.
  • Eesti kodanikele on Läti Vabariiki sissesõit viisavaba.

Soovitame kohal olla vähemalt 15 minutit enne bussi väljumisaega. Buss väljub vastavalt sõidugraafikule ning hilinevaid reisijaid ei oodata. Täname mõistva suhtumise eest!